Siūlome gerą, stabilų ir ilgalaikį darbą CE kategorijos vairuotojams Vokietijoje. Lankstus darbo grafikas – galimybė dirbti kadencijomis, arba gyventi ir dirbti Vokietijoje neterminuotą laiką.

Darbo pobūdis:
Dirbsite vokiečių kapitalo įmonėje, kurioje yra nuolat prižiūrimi, tik euro 6 klasės vilkikai. Krovinius gabenisite tentine puspriekabe, tolimais maršrutais D-EU-GB-CH-N. 95% laiko dirbsite tik dienos metu, labai retu atvėju gali tekti pavažiuoti naktį. Visi vilkikai yra aprūpinti borto kompiuteriais (navigacijomis) bei darbiniais telefonais. Jokių važiavimų ištrauktomis kortelėmis ar laikų viršyjimo. Viskas pagal EU galiojančias darbo/poilsio rėžimo taisykles.

Įmonės bazė randasi Vokietijos vakaruose, apie 120km nuo Frankfurt miesto. Ten dažniausiai leisite savaitgalius, tačiau normalu, kad nespėjus gryžti, arba smarkiai nutolus, gali tekti parkuotis mokamose parkinguose, arba kliento partnerių bazėse. Įmonėje darbinami tik EU piliečiai, tad vairuotojai iš trečiūjų šalių nepageidaujami.

Reikalavimai:
– CE kategorijos vairuotojo pažymėjimas + 95 kodas
– Darbo patirtis su tentine puspriekabe
– Darbo patirtis Vokietijoje + EU
– Anglų arba Vokiečių kalba
– Amžius iki 55 metų
– ŽALINGŲ ĮPROČIŲ NETURĖJIMAS

Mes Jums siūlome:
– Tiesioginį įdarbinimą
– Vokišką darbo sutartį
– Visas socialines garantijas
– Apmokamas atostogas + šventinius priedus
– Atlyginimą 2700 – 3000€ / mėn į rankas

Atlyginimas susideda iš dviejų dalių, tai yra 105€ + 28€ spesen (priemoka už kiekvieną dieną) prieš mokesčius. Atėmus visus mokesčius, į kortelę gausite nuo 2637 iki 3000€, priklausomai nuo darbo dienų skaičiaus per mėn.

Susisiekite su mumis telefonu 866910810, arba užpildykite darbuotojo anketą apačioje:

Laisvų vietų liko 1 iš 2

Kandidaduoti:

    Kokiomis kalbomis kalbate?
    LietuviųAnglųRusųVokiečiųLenkų